LTFA

Turnīri


20 Sep

19:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FC Petrow 3:2 RSU/BAO-Dobele

29 Sep

20:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 0:9 FK Raba

01 Oct

20:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 4:3 TFK Rēzekne

02 Oct

19:45

Jēkabpils sporta nams

Jēkabpils lūši/Ošukalns 7:2 FK Tukums 2000/TSS

05 Oct

13:00

Elektrum Olimpiskais centrs

FC Petrow 15:2 TFK Salaspils

05 Oct

16:00

Dobeles sporta halle

RSU/BAO-Dobele 4:3 FK Tukums 2000/TSS

06 Oct

18:00

Ludzas sporta halle

TFK Rēzekne 0:2 Jēkabpils lūši/Ošukalns

07 Oct

19:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Raba 4:1 FC Lokomotiv Daugavpils

13 Oct

13:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 4:8 RSU/BAO-Dobele

13 Oct

17:00

Jēkabpils sporta nams

Jēkabpils lūši/Ošukalns 3:1 FK Raba

13 Oct

19:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 2:3 FC Petrow

13 Oct

19:00

Tukuma Sporta Halle

FK Tukums 2000/TSS 4:2 TFK Rēzekne

30 Oct

20:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 5:5 FC Lokomotiv Daugavpils

31 Oct

19:00

Elektrum Olimpiskais centrs

FC Petrow 2:5 Jēkabpils lūši/Ošukalns

31 Oct

20:30

Tukuma Sporta Halle

FK Tukums 2000/TSS 0:5 FK Raba

31 Oct

21:15

Elektrum Olimpiskais centrs

RSU/BAO-Dobele 3:2 TFK Rēzekne

02 Nov

18:00

Jēkabpils sporta nams

Jēkabpils lūši/Ošukalns 9:2 TFK Salaspils

02 Nov

18:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 2:3 RSU/BAO-Dobele

02 Nov

19:00

Tukuma Sporta Halle

FK Tukums 2000/TSS 3:4 FC Petrow

03 Nov

15:00

Ludzas sporta halle

TFK Rēzekne 1:4 FK Raba

08 Nov

20:30

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 7:9 FK Tukums 2000/TSS

09 Nov

14:00

Dobeles sporta halle

RSU/BAO-Dobele 2:10 FK Raba

09 Nov

16:30

Zemgales Olimpiskā centra halle, Jelgava

FC Petrow 8:1 TFK Rēzekne

10 Nov

18:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 3:4 Jēkabpils lūši/Ošukalns

16 Nov

16:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Raba 1:1 FC Petrow

16 Nov

18:45

Jēkabpils sporta nams

Jēkabpils lūši/Ošukalns 1:4 RSU/BAO-Dobele

17 Nov

15:00

Ludzas sporta halle

TFK Rēzekne 10:3 TFK Salaspils

17 Nov

18:00

Tukuma Sporta Halle

FK Tukums 2000/TSS 5:7 FC Lokomotiv Daugavpils

23 Nov

16:00

Dobeles sporta halle

RSU/BAO-Dobele 3:5 FC Petrow

23 Nov

18:00

Ludzas sporta halle

TFK Rēzekne 3:3 FC Lokomotiv Daugavpils

24 Nov

14:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Raba 10:5 TFK Salaspils

24 Nov

18:00

Tukuma Sporta Halle

FK Tukums 2000/TSS 2:2 Jēkabpils lūši/Ošukalns

07 Dec

19:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 2:9 FC Petrow

08 Dec

15:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 2:5 FK Raba

08 Dec

17:00

Jēkabpils sporta nams

Jēkabpils lūši/Ošukalns 6:7 TFK Rēzekne

08 Dec

19:00

Tukuma Sporta Halle

FK Tukums 2000/TSS 4:5 RSU/BAO-Dobele

14 Dec

13:00

Elektrum Olimpiskais centrs

FC Petrow 2:2 FC Lokomotiv Daugavpils

15 Dec

13:00

Ludzas sporta halle

TFK Rēzekne 1:3 FK Tukums 2000/TSS

15 Dec

14:00

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Raba 4:0 Jēkabpils lūši/Ošukalns

15 Dec

17:30

Dobeles sporta halle

RSU/BAO-Dobele 6:2 TFK Salaspils

28 Dec

17:00

Ludzas sporta halle

TFK Rēzekne 5:2 RSU/BAO-Dobele

28 Dec

18:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 16:3 TFK Salaspils

04 Jan

14:00

Jēkabpils sporta nams

Jēkabpils lūši/Ošukalns 4:7 FC Petrow

09 Jan

19:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Raba 4:3 FK Tukums 2000/TSS

11 Jan

15:00

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Raba 4:1 TFK Rēzekne

11 Jan

16:00

Dobeles sporta halle

RSU/BAO-Dobele 4:5 FC Lokomotiv Daugavpils

11 Jan

19:30

Zemgales Olimpiskā centra halle, Jelgava

FC Petrow 7:0 FK Tukums 2000/TSS

11 Jan

20:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 2:6 Jēkabpils lūši/Ošukalns

18 Jan

13:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Raba 8:2 RSU/BAO-Dobele

18 Jan

19:45

Tukuma Sporta Halle

FK Tukums 2000/TSS 3:0 TFK Salaspils

19 Jan

17:00

Ludzas sporta halle

TFK Rēzekne 0:3 FC Petrow

19 Jan

17:00

Jēkabpils sporta nams

Jēkabpils lūši/Ošukalns 10:6 FC Lokomotiv Daugavpils

22 Jan

19:30

Zemgales Olimpiskā centra halle, Jelgava

FC Petrow 6:3 FK Raba

22 Jan

19:30

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 11:5 FK Tukums 2000/TSS

22 Jan

20:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 2:7 TFK Rēzekne

25 Jan

17:00

Dobeles sporta halle

RSU/BAO-Dobele 4:4 Jēkabpils lūši/Ošukalns

Optibet Virslīgas čempionāta spēlētāji Vārti
1 Dzmitry Kuzmin Jēkabpils Lūši 23
2 Maksims Seņs FC Petrow 22
3 Jurijs Halimons FC Lokomotiv Daugavpils 20
4 Artjoms Kozlovskis FK RABA 17
5 Artūrs Mhitarjans Rīgas Stradiņa Universitāte 15
6 Dmitrijs Jakovļevs FK RABA 14
7 Ričards Raščevskis FC Lokomotiv Daugavpils 11
8 Guntars Silagailis TFK Rēzekne 10
9 Rolands Putāns Jēkabpils Lūši 10
10 Vitālijs Aguls TFK Rēzekne 10
11 Miks Babris FC Petrow 8
12 Eduards Martins FC Petrow 8
13 Jans Radevičs FC Lokomotiv Daugavpils 8
14 Maksims Potlovs FC Lokomotiv Daugavpils 8
15 Vlads Rimkus FK RABA 8
16 Artis Ojārs Ostrovskis FK Tukums 2000 7
17 Oskars Zeps Jēkabpils Lūši 7
18 Romāns Šteinboks Rīgas Stradiņa Universitāte 7
19 Toms Kristians Grīslis FK Tukums 2000 7
20 Vadims Atamaņukovs Jēkabpils Lūši 7
21 Artjoms Koļesņikovs FK RABA 7
22 Artūrs Kuļešovs FK RABA 7
23 Romāns Rožkovskis FK RABA 6
24 Artūrs Jerofejevs FC Petrow 6
25 Jan Cimuškevič FC Lokomotiv Daugavpils 6
26 Aleksejs Panfilovs Rīgas Stradiņa Universitāte 6
27 Aleksandrs Kuļešovs FK RABA 6
28 Aleksandrs Čekulajevs FK Tukums 2000 6
29 Sandijs Joksts FK Tukums 2000 6
30 Konstantīns Zabarovskis FK RABA 6
31 Vladislavs Grigjans TFK Salaspils 5
32 Andrejs Šustrovs FC Petrow 5
33 Andrejs Baklanovs FK RABA 5
34 Vitālijs Smirnovs FK Tukums 2000 5
35 Alberts Mhitarjans Rīgas Stradiņa Universitāte 4
36 Aivars Daņilovs TFK Rēzekne 4
37 Andris Sarva FK Tukums 2000 4
38 Matīss Babris FC Petrow 4
39 Edgars Tarakanovs TFK Rēzekne 4
40 Pēteris Ivenkovs TFK Rēzekne 4
41 Igors Lapkovskis Jēkabpils Lūši 4
42 Edgars Rubenis TFK Salaspils 3
43 Emīls Draška Rīgas Stradiņa Universitāte 3
44 Ruslans Medvedins FC Petrow 3
45 Pāvels Zagrebins Rīgas Stradiņa Universitāte 3
46 Aleksandrs Aleksejevs FC Lokomotiv Daugavpils 3
47 Mārtiņš Auziņš FC Petrow 3
48 Jevgēnijs Hercbergs FK RABA 3
49 Dmitrijs Borisovs FC Lokomotiv Daugavpils 3
50 Žanuels Skopenko TFK Rēzekne 3
51 Artūrs Strazdiņš FK RABA 3
52 Andrejs Kravčenkovs Rīgas Stradiņa Universitāte 3
53 Aleksandrs Radčenko Rīgas Stradiņa Universitāte 3
54 Jevgēnijs Matrjoņins Rīgas Stradiņa Universitāte 3
55 Edijs Joksts FK Tukums 2000 3
56 Andrejs Kondratjevs TFK Salaspils 2
57 Antons Petrovs TFK Rēzekne 2
58 Žanis Pinka Rīgas Stradiņa Universitāte 2
59 Ronalds Leja FK Tukums 2000 2
60 Igors Avanesovs FC Petrow 2
61 Dmytro Mykhailenko FC Petrow 2
62 Rainers Ragainis Jēkabpils Lūši 2
63 Klāvs Sveķis FC Petrow 2
64 Aleksejs Sergejevs Jēkabpils Lūši 2
65 Miķelis Reinfelds FK Tukums 2000 2
66 Oļegs Peņkovskis Jēkabpils Lūši 2
67 Edgars Jēgers FK Tukums 2000 2
68 Emīls Muižnieks TFK Salaspils 2
69 Edijs Skurjats FC Petrow 2
70 Ņikita Jelagovs TFK Rēzekne 2
71 Aleksejs Sanatovs TFK Salaspils 1
72 Artūrs Vabulis TFK Salaspils 1
73 Pāvels Jermiļins FC Petrow 1
74 Kristaps Baļčūns Rīgas Stradiņa Universitāte 1
75 Kaspars Žurovs FK RABA 1
76 Vladimirs Terens Jēkabpils Lūši 1
77 Māris Kurčavenko TFK Salaspils 1
78 Aigars Solims FC Lokomotiv Daugavpils 1
79 Pāvels Ņikitonovs TFK Salaspils 1
80 Maksims Siņicins FC Lokomotiv Daugavpils 1
81 Andžejs Mickēvičs FK RABA 1
82 Dairis Jakubovskis Jēkabpils Lūši 1
83 Vitālijs Kudrjašovs FC Lokomotiv Daugavpils 1
84 Dmitrijs Prohorovs TFK Salaspils 1
85 Dmytro Kosatenko TFK Rēzekne 1
86 Juris Macuks TFK Salaspils 1
87 Pāvels Koļcovs FC Lokomotiv Daugavpils 1
88 Oskars Olševskis Rīgas Stradiņa Universitāte 1
89 Oskars Ikstens Jēkabpils Lūši 1
90 Germans Matjušenko FC Petrow 1
91 Pāvels Tarasovs Jēkabpils Lūši 1
92 Lauris Rodrigo Zariņš TFK Salaspils 1
93 Kristaps Gailis FK Tukums 2000 1
94 Sergejs Momots TFK Salaspils 1
95 Māris Ciršs FC Lokomotiv Daugavpils 1
96 Sergejs Lazdovskis FC Lokomotiv Daugavpils 1
97 Andrejs Ziļs FK RABA 1
98 Ņikita Škeņevs FC Petrow 1
99 Rinalds Kalnciems FK Tukums 2000 1
100 Maksims Kudrjašovs TFK Salaspils 1
101 Aigars Liņģis FC Lokomotiv Daugavpils 1
102 Maksym Lohinov TFK Rēzekne 1

Tuvākā spēle

29 Feb 14:00

Optibet Virslīgas čempionāts
Zemgales Olimpiskais centrs
FC Petrow
FC Lokomotiv Daugavpils
Visas spēles

Jaunumi

Ziņas sociālos tīklos


Sadarbības partneri