LTFA

Turnīri


03 Nov

12:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

New Project 4:3 Tente

03 Nov

14:00

Talsu sporta halle

FC Talsi/FK Laidze 6:2 TFK Salaspils-2

03 Nov

14:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Jako Sport/Graanul Pellets 1:3 TFK Ogre/ONSC

03 Nov

16:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

PB Line 4:5 FK Nikars/Ghetto

03 Nov

16:00

Nīcas sporta halle

FK Nīca/OtankiMill.eu 1:8 Grobiņas SC

09 Nov

15:00

Talsu sporta halle

TFK Ogre/ONSC 3:2 FC Talsi/FK Laidze

09 Nov

16:00

Grobiņas Sporta centrs

Grobiņas SC 2:6 PB Line

10 Nov

14:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Tente 2:7 FK Nīca/OtankiMill.eu

10 Nov

16:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

FC Inter Star 7:2 Jako Sport/Graanul Pellets

14 Nov

20:30

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils-2 6:5 New Project

16 Nov

16:00

Nīcas sporta halle

FK Nīca/OtankiMill.eu 5:1 TFK Salaspils-2

17 Nov

12:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

PB Line 9:5 Tente

17 Nov

14:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

FK Nikars/Ghetto 6:4 Grobiņas SC

17 Nov

14:00

Talsu sporta halle

FC Talsi/FK Laidze 8:1 FC Inter Star

17 Nov

16:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

New Project 5:6 TFK Ogre/ONSC

23 Nov

16:00

Ogres novada sporta centra halle

TFK Ogre/ONSC 4:4 FK Nīca/OtankiMill.eu

23 Nov

20:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils-2 5:7 PB Line

24 Nov

13:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FC Inter Star 0:4 New Project

24 Nov

14:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Jako Sport/Graanul Pellets 8:4 FC Talsi/FK Laidze

24 Nov

16:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Tente 5:5 FK Nikars/Ghetto

30 Nov

16:00

Grobiņas Sporta centrs

Grobiņas SC 5:3 Tente

30 Nov

16:00

Nīcas sporta halle

FK Nīca/OtankiMill.eu 9:2 FC Inter Star

01 Dec

12:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

New Project 5:3 Jako Sport/Graanul Pellets

01 Dec

14:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

PB Line 11:3 TFK Ogre/ONSC

01 Dec

16:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

FK Nikars/Ghetto 8:2 TFK Salaspils-2

14 Dec

15:00

Talsu ģimnāzijas sporta halle

FC Talsi/FK Laidze 0:1 New Project

14 Dec

18:00

Ogres novada sporta centra halle

TFK Ogre/ONSC 4:3 FK Nikars/Ghetto

14 Dec

19:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils-2 6:5 Grobiņas SC

15 Dec

14:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Jako Sport/Graanul Pellets 4:5 FK Nīca/OtankiMill.eu

15 Dec

16:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

FC Inter Star 8:3 PB Line

28 Dec

16:00

Nīcas sporta halle

FK Nīca/OtankiMill.eu 7:3 FC Talsi/FK Laidze

29 Dec

13:00

Salaspils Sporta nams

Tente 3:8 TFK Salaspils-2

29 Dec

14:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

FK Nikars/Ghetto 5:3 FC Inter Star

29 Dec

16:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

PB Line 5:2 Jako Sport/Graanul Pellets

04 Jan

16:00

Grobiņas Sporta centrs

Grobiņas SC 9:6 TFK Ogre/ONSC

10 Jan

20:30

Ogres novada sporta centra halle

TFK Ogre/ONSC 8:2 Tente

11 Jan

15:00

Talsu sporta halle

FC Talsi/FK Laidze 2:5 PB Line

12 Jan

12:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

FC Inter Star 2:4 Grobiņas SC

12 Jan

14:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

New Project 8:2 FK Nīca/OtankiMill.eu

12 Jan

16:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Jako Sport/Graanul Pellets 4:5 FK Nikars/Ghetto

18 Jan

16:00

Grobiņas Sporta centrs

Grobiņas SC 10:5 Jako Sport/Graanul Pellets

18 Jan

18:30

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Tente 5:8 FC Inter Star

19 Jan

13:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils-2 1:3 TFK Ogre/ONSC

19 Jan

14:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

FK Nikars/Ghetto 9:1 FC Talsi/FK Laidze

19 Jan

16:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

PB Line 2:5 New Project

25 Jan

17:00

Nīcas sporta halle

FK Nīca/OtankiMill.eu 7:6 PB Line

26 Jan

13:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FC Inter Star 6:9 TFK Salaspils-2

26 Jan

14:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

New Project 2:2 FK Nikars/Ghetto

26 Jan

14:00

Talsu sporta halle

FC Talsi/FK Laidze 4:7 Grobiņas SC

26 Jan

16:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Jako Sport/Graanul Pellets 4:4 Tente

01 Feb

16:00

Grobiņas Sporta centrs

Grobiņas SC 7:6 New Project

02 Feb

14:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Nikars/Ghetto 2:2 FK Nīca/OtankiMill.eu

02 Feb

16:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils-2 2:3 Jako Sport/Graanul Pellets

02 Feb

16:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Tente 3:8 FC Talsi/FK Laidze

02 Feb

19:30

Ogres novada sporta centra halle

TFK Ogre/ONSC 7:6 FC Inter Star

1. līgas 1. posma spēlētāji Vārti
1 Artjoms Kozlovskis TFK Salaspils 15
2 Elmārs Bairamovs Tente 13
3 Mārtiņš Milašēvičs PB Line 12
4 Alvis Kristians Naumčiks FK Nīca 12
5 Emīls Knapšis Grobiņas SC 11
6 Kārlis Paegle Talsu futbols 11
7 Anatolijs Maksimenko Jako Sport 10
8 Ruslans Medvedins FC Petrow 10
9 Jānis Freimanis Grobiņas SC 9
10 Oskars Ikstens FK Nikars/Ghetto 9
11 Kristiāns Korsaks PB Line 9
12 Ņikita Žarovs FC Petrow 9
13 Mārtiņš Sīpols New Project 9
14 Toms Gucs Grobiņas SC 9
15 Renards Krišjānis Talsu futbols 9
16 Vitālijs Smirnovs Jako Sport 9
17 Ģirts Tumans Ogres NSC 9
18 Artjoms Loginovs FK Nikars/Ghetto 8
19 Jānis Jēkabsons Grobiņas SC 8
20 Rolands Vagančuks Grobiņas SC 7
21 Raivis Svilis FK Nīca 7
22 Pāvels Kočetkovs New Project 7
23 Artjoms Naļivaiko PB Line 7
24 Mārtiņš Andersons PB Line 6
25 Sergejs Nagibins FK Nikars/Ghetto 6
26 Kārlis Līcis Ogres NSC 6
27 Maksims Neverovskis New Project 6
28 Māris Kurčavenko TFK Salaspils 6
29 Patriks Malvess Ogres NSC 6
30 Edgars Miķelis Kovaļskis FK Nīca 6
31 Rūdolfs Puķītis PB Line 6
32 Raivis Rubīns Ogres NSC 5
33 Arkādijs Narčuks FK Nikars/Ghetto 5
34 Kārlis Stirāns PB Line 5
35 Ivo Skripko FK Nīca 5
36 Roberts Boroda FK Nikars/Ghetto 5
37 Aleksandrs Zotimovs Tente 5
38 Renalts Freimanis Grobiņas SC 5
39 Juris Skābardis Ogres NSC 4
40 Dmitrijs Zabarovskis FK Nikars/Ghetto 4
41 Oļegs Tkačovs Jako Sport 4
42 Aleksis Kristaps Rozenbergs FK Nīca 4
43 Jurijs Teretenko Grobiņas SC 4
44 Rūdis Šnēbergs Talsu futbols 4
45 Linards Roberts Pāviška Ogres NSC 4
46 Nikita Juhnevičs New Project 4
47 Valdis Nicis FK Nīca 4
48 Maksims Seļivončiks Jako Sport 4
49 Marks Molčanovs New Project 3
50 Aleksandrs Škoļņikovs Tente 3
51 Andrejs Burenkovs FC Petrow 3
52 Edgars Rubenis New Project 3
53 Daniels Sērmoliņš FK Nīca 3
54 Romans Gnutovs FK Nikars/Ghetto 3
55 Janeks Bite Talsu futbols 3
56 Jans Bespjorstovs FK Nīca 3
57 Sandis Braunfelds Talsu futbols 3
58 Edgars Ozoliņš Jako Sport 3
59 Niks Niklāvs Škaunacis Ogres NSC 3
60 Romans Repins FC Petrow 3
61 Toms Strazdiņš PB Line 3
62 Jevgenijs Jeroha Tente 3
63 Aleksandrs Zeņkovs New Project 3
64 Dāvis Daniels Kaņeps Talsu futbols 2
65 Raitis Haralds Butlers FC Petrow 2
66 Vladislavs Grigjans New Project 2
67 Mārcis Šnēbergs Talsu futbols 2
68 Artašess Daniljans FK Nikars/Ghetto 2
69 Maksims Kudrjašovs TFK Salaspils 2
70 Sergejs Momots TFK Salaspils 2
71 Oļegs Popovs Jako Sport 2
72 Viesturs Dudelis Ogres NSC 2
73 Edgars Freimanis Grobiņas SC 2
74 Rainers Kleinbergs FK Nīca 2
75 Igors Dacko FK Nikars/Ghetto 2
76 Raimonds Sproģis Talsu futbols 2
77 Deniss Ostrovskis Ogres NSC 2
78 Konstantins Guļenko TFK Salaspils 2
79 Jānis Daugulis PB Line 2
80 Deniss Kučers TFK Salaspils 2
81 Mihails Bobrovs New Project 2
82 Šota Giorgadze FK Nikars/Ghetto 2
83 Ēriks Šilings New Project 2
84 Viktors Semjonovs Tente 2
85 Igors Miheikins Tente 2
86 Edijs Skurjats FC Petrow 2
87 Alberts Bārbalis PB Line 2
88 Artūrs Grabčaks FC Petrow 2
89 Ralfs Denijs Džeriņš Grobiņas SC 2
90 Andrejs Jermakovs Tente 2
91 Ņikita Toropovs TFK Salaspils 2
92 Ritvars Šreibers PB Line 1
93 Mārcis Červoņikovs Talsu futbols 1
94 Eduards Martins FC Petrow 1
95 Ariks Stankus Grobiņas SC 1
96 Janeks Kreitāls FK Nīca 1
97 Mārtiņš Grinfelds PB Line 1
98 Asifs Ibragimovs FK Nikars/Ghetto 1
99 Juris Zālītis TFK Salaspils 1
100 Miks Babris FC Petrow 1
101 Dmitrijs Skugarevs TFK Salaspils 1
102 Artūrs Smetanovs Ogres NSC 1
103 Renārs Kazus FC Petrow 1
104 Aleksejs Sanatovs TFK Salaspils 1
105 Grigorijs Stepaņuks New Project 1
106 Matīss Valners Ogres NSC 1
107 Daniels Mišins FC Petrow 1
108 Matīss Zemturis Ogres NSC 1
109 Kristiāns Simbircevs FK Nikars/Ghetto 1
110 Aleksejs Lavrenovs New Project 1
111 Andrejs Bakradze FC Petrow 1
112 Juris Macuks TFK Salaspils 1
113 Uģis Romanovs Talsu futbols 1
114 Igors Poļakovs Jako Sport 1
115 Makars Siņakovs TFK Salaspils 1
116 Jevgenijs Romanovs Jako Sport 1
117 Felipe Gabriel Dos Santos Xavier FC Petrow 1
118 Andrejs Motiļs Jako Sport 1
119 Aleksejs Remizovs FK Nikars/Ghetto 1
120 Mārtiņš Freimanis FK Nīca 1
121 Sergejs Oļeškovs FK Nikars/Ghetto 1
122 Aleksandrs Trūps Jako Sport 1
123 Niklass Lasmanis FC Petrow 1
124 Deniss Putilovs Tente 1
125 Valerijs Novikovs TFK Salaspils 1
126 Ruslans Ahmetovs New Project 1
127 Valērijs Markovskis New Project 1
128 Lauris Rodrigo Zariņš TFK Salaspils 1
129 Raimonds Sāmietis Grobiņas SC 1
130 Andris Bērziņš Ogres NSC 1
131 Jegors Talalujevs FC Petrow 1
132 Aleksejs Emzis TFK Salaspils 1
133 Mārcis Štolceris FK Nīca 1
134 Arturs Krancmanis TFK Salaspils 1
135 Klāvs Sveķis FC Petrow 1

Ziņas sociālos tīklos


Sadarbības partneri