LTFA

Turnīri


1/32

Baltic XL 8 2 Alsunga
FK Kauguri-PBLC 8 3 Mārupes SC
FC Nikers 6 2 FK Karosta

1/16

Jako Sport/Graanul Pellets 2 6 Tente
Baltic XL 0 6 FK Nikars/Ghetto
FK Kauguri-PBLC 5 3 FK Nīca/OtankiMill.eu
Reg Vardy/Anzāģe 3 5 PB Line
FK Kadaga 0 4 FC Talsi/FK Laidze
FC Nikers 6 6 Grobiņas SC
Madona FK 3 4 TFK Ogre/ONSC
FK Pūre 5 17 New Project

1/8

Tente 5 9 RSU/BAO-Dobele
FK Nikars/Ghetto 2 3 FK Tukums 2000/TSS
FK Kauguri-PBLC 4 7 FC Lokomotiv Daugavpils
PB Line 1 5 FK Raba
FC Talsi/FK Laidze 2 6 Jēkabpils lūši/Ošukalns
FC Nikers 2 6 FC Petrow
TFK Ogre/ONSC 4 2 TFK Rēzekne
New Project 2 5 TFK Salaspils

1/4

RSU/BAO-Dobele 3 5 FK Tukums 2000/TSS
FC Lokomotiv Daugavpils 2 6 FK Raba
Jēkabpils lūši/Ošukalns 5 6 FC Petrow
TFK Ogre/ONSC 4 7 TFK Salaspils

1/2

FK Tukums 2000/TSS 1 3 FK Raba
FC Petrow 14 0 TFK Salaspils

Fināls

FK Raba 3 0 FC Petrow
23 Nov

16:00

Kuldīgas sporta halle

FC Nikers 6:2 FK Karosta

24 Nov

19:00

Kuldīgas sporta halle

Baltic XL 8:2 Alsunga

24 Nov

19:00

Spuņciema Sporta halle

FK Kauguri-PBLC 8:3 Mārupes SC

03 Dec

21:15

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Reg Vardy/Anzāģe 3:5 PB Line

05 Dec

21:10

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Baltic XL 0:6 FK Nikars/Ghetto

06 Dec

20:00

Kuldīgas sporta halle

FC Nikers 6:6 Grobiņas SC

07 Dec

14:00

Irlavas sporta nams

FK Pūre 5:17 New Project

07 Dec

16:00

Nacionālo bruņoto spēku sporta zāle

FK Kadaga 0:4 FC Talsi/FK Laidze

07 Dec

16:00

Madonas sporta centrs

Madona FK 3:4 TFK Ogre/ONSC

07 Dec

19:00

Spuņciema Sporta halle

FK Kauguri-PBLC 5:3 FK Nīca/OtankiMill.eu

08 Dec

12:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Jako Sport/Graanul Pellets 2:6 Tente

17 Dec

20:30

Ogres novada sporta centra halle

TFK Ogre/ONSC 4:2 TFK Rēzekne

17 Dec

21:20

Rīgas 49.vsk. sporta halle

PB Line 1:5 FK Raba

21 Dec

13:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

New Project 2:5 TFK Salaspils

21 Dec

15:00

Rīgas 49.vsk. sporta halle

Tente 5:9 RSU/BAO-Dobele

21 Dec

17:00

Talsu sporta halle

FC Talsi/FK Laidze 2:6 Jēkabpils lūši/Ošukalns

22 Dec

14:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Nikars/Ghetto 2:3 FK Tukums 2000/TSS

22 Dec

17:00

Spuņciema Sporta halle

FK Kauguri-PBLC 4:7 FC Lokomotiv Daugavpils

28 Dec

19:00

Kuldīgas sporta halle

FC Nikers 2:6 FC Petrow

05 Jan

15:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 2:6 FK Raba

05 Jan

15:00

Dobeles sporta halle

RSU/BAO-Dobele 3:5 FK Tukums 2000/TSS

07 Jan

20:30

Ogres novada sporta centra halle

TFK Ogre/ONSC 4:7 TFK Salaspils

08 Jan

20:00

Jēkabpils sporta nams

Jēkabpils lūši/Ošukalns 5:6 FC Petrow

05 Feb

19:00

Elektrum Olimpiskais centrs

FC Petrow 14:0 TFK Salaspils

08 Feb

19:30

Tukuma Sporta Halle

FK Tukums 2000/TSS 1:3 FK Raba

08 Mar

17:00

Talsu sporta halle

FK Raba 3:0 FC Petrow

Latvijas kausa spēlētāji Vārti
1 Miks Babris FC Petrow 6
2 Igors Avanesovs FK Kauguri-PBLC 6
3 Mārtiņš Sīpols New Project 6
4 Dmitrijs Jakovļevs FK RABA 5
5 Dzmitry Kuzmin Jēkabpils Lūši 5
6 Maksims Seņs FC Petrow 5
7 Pāvels Kočetkovs New Project 4
8 Staņislavs Kolomicevs FK Kauguri-PBLC 4
9 Jurijs Halimons FC Lokomotiv Daugavpils 4
10 Mihails Skuratovičs Baltic XL 4
11 Artūrs Liepiņš FC Nikers 4
12 Aleksandrs Škoļņikovs Tente 3
13 Gints Freimanis FK Tukums 2000 3
14 Germans Matjušenko FC Petrow 3
15 Aleksejs Panfilovs Rīgas Stradiņa Universitāte 3
16 Maksims Universals Baltic XL 3
17 Gatis Rožkalns FC Nikers 3
18 Kristiāns Korsaks PB Line 3
19 Alvis Kristians Naumčiks FK Nīca 3
20 Artūrs Mhitarjans Rīgas Stradiņa Universitāte 3
21 Artjoms Kozlovskis TFK Salaspils 3
22 Nikita Juhnevičs New Project 3
23 Emīls Knapšis Grobiņas SC 3
24 Pāvels Jermiļins FK Kauguri-PBLC 3
25 Aleksandrs Hudaiberdijevs FC Petrow 3
26 Andrejs Kondratjevs TFK Salaspils 3
27 Raivis Rubīns Ogres NSC 3
28 Artūrs Šternbergs FC Nikers 3
29 Artūrs Jerofejevs FC Petrow 2
30 Vadims Atamaņukovs Jēkabpils Lūši 2
31 Ričards Raščevskis FC Lokomotiv Daugavpils 2
32 Kārlis Līcis Ogres NSC 2
33 Kristaps Baļčūns Rīgas Stradiņa Universitāte 2
34 Rainers Ragainis Jēkabpils Lūši 2
35 Dmitrijs Prohorovs TFK Salaspils 2
36 Ralfs Denijs Džeriņš Grobiņas SC 2
37 Arkādijs Narčuks FK Nikars 2
38 Jan Cimuškevič FC Lokomotiv Daugavpils 2
39 Mārcis Červoņikovs Talsu futbols 2
40 Aleksejs Sanatovs TFK Salaspils 2
41 Matīss Babris FC Petrow 2
42 Grigorijs Stepaņuks New Project 2
43 Linards Novickis FK Pūre 2
44 Artūrs Kuļešovs FK RABA 2
45 Pāvels Skaļenko FK Kauguri-PBLC 2
46 Ģirts Tumans Ogres NSC 2
47 Maksims Neverovskis New Project 2
48 Aleksandrs Kuļešovs FK RABA 2
49 Rūdolfs Puķītis PB Line 1
50 Maksims Seļivončiks Jako Sport 1
51 Andrejs Šustrovs FC Petrow 1
52 Aleksandrs Trūps Jako Sport 1
53 Artūrs Strazdiņš FK RABA 1
54 Deniss Putilovs Tente 1
55 Sandijs Joksts FK Tukums 2000 1
56 Aivars Daņilovs TFK Rēzekne 1
57 Romāns Rjabinskis FK Kauguri-PBLC 1
58 Roberts Vārpa Ogres NSC 1
59 Rihards Tomingass FK Prioritāte 1
60 Pēteris Ivenkovs TFK Rēzekne 1
61 Oskars Ikstens FK Nikars 1
62 Ņikita Toropovs TFK Salaspils 1
63 Edgars Jēgers FK Tukums 2000 1
64 Edgars Fišmeisters Alsunga 1
65 Nauris Dobelis FK Karosta 1
66 Renalts Freimanis Grobiņas SC 1
67 Kristaps Gailis FK Tukums 2000 1
68 Aleksejs Remizovs FK Nikars 1
69 Rinalds Kalnciems FK Pūre 1
70 Sergejs Nagibins FK Nikars 1
71 Maksims Potlovs FC Lokomotiv Daugavpils 1
72 Vadims Sarapulovs Baltic XL 1
73 Andis Dombrovskis FK Prioritāte 1
74 Andrejs Jermakovs Tente 1
75 Mārtiņš Šverins FK Tukums 2000 1
76 Gatis Jirgensons FC Nikers 1
77 Miķelis Reinfelds FK Tukums 2000 1
78 Philipp Pavlov FK Nikars 1
79 Gvido Ķikāns Reg Vardy 1
80 Jevgeņijs Finčuks Madona FF 1
81 Mārtiņš Milašēvičs PB Line 1
82 Andrejs Kravčenkovs Rīgas Stradiņa Universitāte 1
83 Andrejs Panasjuks FK Kauguri-PBLC 1
84 Kārlis Andersons Reg Vardy 1
85 Pāvels Tarasovs Jēkabpils Lūši 1
86 Jevgenijs Jeroha Tente 1
87 Emīls Jēkabsons FK Karosta 1
88 Aldis Valtenbergs Alsunga 1
89 Andrejs Baklanovs FK RABA 1
90 Guntis Bogdanovs Reg Vardy 1
91 Kristaps Antoņēvičs FK Prioritāte 1
92 Ederson Pinheiro Da Cruz FK RABA 1
93 Matīss Valners Ogres NSC 1
94 Leonardo Silva De Vasconcelos FK RABA 1
95 Elmārs Bairamovs Tente 1
96 Renards Krišjānis Talsu futbols 1
97 Jānis Grants Ogres NSC 1
98 Mārcis Šnēbergs Talsu futbols 1
99 Juris Macuks TFK Salaspils 1
100 Valērijs Markovskis New Project 1
101 Dmitrijs Ščuka FK Nikars 1
102 Vlads Rimkus FK RABA 1
103 Mihails Bobrovs New Project 1
104 Kristiāns Simbircevs FK Nikars 1
105 Mārtiņš Auziņš FC Petrow 1
106 Kristaps Stankevičs Rīgas Stradiņa Universitāte 1
107 Kārlis Paegle Talsu futbols 1
108 Sandis Oskars Priedēns FC Nikers 1
109 Linards Roberts Pāviška Ogres NSC 1
110 Rihards Juhnovičs Madona FF 1
111 Artūrs Cīrulis FC Nikers 1
112 Ginters Liepiņš FC Nikers 1
113 Deniss Liukonens Tente 1
114 Niks Niklāvs Škaunacis Ogres NSC 1
115 Kārlis Stirāns PB Line 1
116 Viesturs Ostrovskis FK Tukums 2000 1
117 Viktors Semjonovs Tente 1
118 Romāns Šteinboks Rīgas Stradiņa Universitāte 1
119 Artis Ojārs Ostrovskis FK Tukums 2000 1

Ziņas sociālos tīklos


Sadarbības partneri