LTFA

Spēļu kalendārs

Optibet Virslīga

08 Sep

20:00

Arēna Rīga

Latvija U19 0:6 Portugāle U19

09 Sep

17:30

Arēna Rīga

Latvija U19 1:5 Krievija U19

11 Sep

20:00

Arēna Rīga

Latvija U19 1:3 Polija U19

20 Sep

19:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FC Petrow 3:2 RSU/BAO-Dobele

24 Sep

16:15

Minska, Baltkrievija

Latvija 3:5 Moldova

25 Sep

18:00

Minska, Baltkrievija

Baltkrievija 4:2 Latvija

29 Sep

20:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 0:9 FK Raba

01 Oct

20:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 4:3 TFK Rēzekne

02 Oct

19:45

Jēkabpils Sporta nams

Jēkabpils Lūši/Ošukalns 7:2 FK Tukums 2000/TSS

05 Oct

13:00

Elektrum Olimpiskais centrs

FC Petrow 15:2 TFK Salaspils

05 Oct

16:00

Dobeles Sporta halle

RSU/BAO-Dobele 4:3 FK Tukums 2000/TSS

06 Oct

18:00

Ludzas Sporta halle

TFK Rēzekne 0:2 Jēkabpils Lūši

07 Oct

19:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Raba 4:1 FC Lokomotiv Daugavpils

13 Oct

13:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 4:8 RSU/BAO-Dobele

13 Oct

17:00

Jēkabpils Sporta nams

Jēkabpils Lūši/Ošukalns 3:1 FK Raba

13 Oct

19:00

Tukuma Sporta halle

FK Tukums 2000/TSS 4:2 TFK Rēzekne

13 Oct

19:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 2:3 FC Petrow

24 Oct

23:00

Vizeu, Portugāle

Portugāle 4:0 Latvija

25 Oct

20:00

Vizeu, Portugāle

Latvija 1:7 Čehija

27 Oct

17:00

Vizeu, Portugāle

Vācija 2:7 Latvija

30 Oct

20:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 5:5 FC Lokomotiv Daugavpils

31 Oct

19:00

Elektrum Olimpiskais centrs

FC Petrow 2:5 Jēkabpils Lūši

31 Oct

20:30

Tukuma Sporta halle

FK Tukums 2000/TSS 0:5 FK Raba

31 Oct

21:00

Elektrum Olimpiskais centrs

RSU/BAO-Dobele 3:2 TFK Rēzekne

02 Nov

18:00

Jēkabpils Sporta centrs

Jēkabpils Lūši/Ošukalns 9:2 TFK Salaspils

02 Nov

18:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 2:3 RSU/BAO-Dobele

02 Nov

19:00

Tukuma Sporta halle

FK Tukums 2000/TSS 3:4 FC Petrow

03 Nov

12:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

New Project 4:3 Tente

03 Nov

14:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

Jako Sport/Graanul Pellets 1:3 TFK Ogre/ONSC

03 Nov

14:00

Talsu Sporta halle

FC Talsi/FK Laidze 6:2 TFK Salaspils-2

03 Nov

15:00

Ludzas Sporta halle

TFK Rēzekne 1:4 FK Raba

03 Nov

16:00

Nīcas Sporta halle

FK Nīca/OtankiMill.eu 1:8 Grobiņas sporta centrs

03 Nov

16:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

PB Line 4:5 FK Nikars

08 Nov

20:30

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 7:9 FK Tukums 2000/TSS

09 Nov

14:00

Dobeles Sporta halle

RSU/BAO-Dobele 2:10 FK Raba

09 Nov

15:00

Talsu Sporta halle

TFK Ogre/ONSC 3:2 FC Talsi/FK Laidze

09 Nov

16:00

Grobiņas Sporta centrs

Grobiņas SC 2:6 PB Line

09 Nov

16:30

Zemgales Olimpiskais centrs

FC Petrow 8:1 TFK Rēzekne

10 Nov

14:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

Tente 1:7 FK Nīca/OtankiMill.eu

10 Nov

16:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

FC Inter Star 7:2 Jako Sport/Graanul Pellets

10 Nov

18:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 3:4 Jēkabpils Lūši/Ošukalns

14 Nov

20:30

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils-2 6:5 New Project

16 Nov

16:00

Nīcas Sporta halle

FK Nīca/OtankiMill.eu 5:1 TFK Salaspils-2

16 Nov

16:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Raba 1:1 FC Petrow

16 Nov

18:45

Jēkabpils Sporta nams

Jēkabpils Lūši/Ošukalns 1:4 RSU/BAO-Dobele

17 Nov

12:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

PB Line 9:5 Tente

17 Nov

14:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

FK Nikars/Ghetto 6:4 Grobiņas SC

17 Nov

14:00

Talsu Sporta halle

FC Talsi/FK Laidze 8:1 FC Inter Star

17 Nov

15:00

Ludzas Sporta halle

TFK Rēzekne 10:3 TFK Salaspils

17 Nov

16:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

New Project 5:6 TFK Ogre/ONSC

17 Nov

18:00

Tukuma Sporta halle

FK Tukums 2000/TSS 5:7 FC Lokomotiv Daugavpils

23 Nov

16:00

Dobeles Sporta halle

RSU/BAO-Dobele 3:5 FC Petrow

23 Nov

16:00

Ogres novada sporta centrs

TFK Ogre/ONSC 4:4 FK Nīca/OtankiMill.eu

23 Nov

16:00

Kuldīgas Sporta halle

FC Nikers 6:2 FK Karosta

23 Nov

18:00

Ludzas Sporta halle

TFK Rēzekne 3:3 FC Lokomotiv Daugavpils

23 Nov

20:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils-2 5:7 PB Line

24 Nov

13:30

Elektrum Olimpiskais centrs (rezerves laukums)

FC Inter Star 0:4 New Project

24 Nov

14:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

Jako Sport/Graanul Pellets 8:4 FC Talsi/FK Laidze

24 Nov

14:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Raba 10:5 TFK Salaspils

24 Nov

16:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

Tente 5:5 FK Nikars/Ghetto

24 Nov

18:00

Tukuma Sporta halle

FK Tukums 2000/TSS 2:2 Jēkabpils Lūši/Ošukalns

24 Nov

19:00

Spuņciema Sporta halle

FK Kauguri-PBLC 8:3 Mārupes SC

24 Nov

19:00

Kuldīgas Sporta halle

Baltic XL 8:2 Alsunga

30 Nov

16:00

Grobiņas Sporta centrs

Grobiņas SC 5:3 Tente

30 Nov

16:00

Nīcas Sporta halle

FK Nīca/OtankiMill.eu 9:2 FC Inter Star

01 Dec

12:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

New Project 5:3 Jako Sport/Graanul Pellets

01 Dec

14:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

PB Line 11:3 TFK Ogre/ONSC

01 Dec

16:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

FK Nikars/Ghetto 8:2 TFK Salaspils-2

03 Dec

18:00

Raasiku spordihoone

Latvija 5:2 Lietuva

03 Dec

21:15

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

Reg Vardy/Anzāģe 3:5 PB Line

04 Dec

16:30

Raasiku spordihoone

Igaunija 0:4 Latvija

05 Dec

21:10

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

Baltic XL 0:6 FK Nikars/Ghetto

06 Dec

20:00

Kuldīgas Sporta halle

FC Nikers 13:12 Grobiņas SC

07 Dec

14:00

Irlavas Sporta nams

FK Pūre 5:17 New Project

07 Dec

16:00

NBS Sporta zāle

FK Kadaga 0:4 FC Talsi/FK Laidze

07 Dec

16:00

Madonas Sporta centrs

Madona FK 3:4 TFK Ogre/ONSC

07 Dec

19:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 2:9 FC Petrow

07 Dec

19:00

Spuņciema Sporta halle

FK Kauguri-PBLC 5:3 FK Nīca/OtankiMill.eu

08 Dec

12:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

Jako Sport/Graanul Pellets 2:6 Tente

08 Dec

15:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils 2:5 FK Raba

08 Dec

17:00

Jēkabpils Sporta nams

Jēkabpils Lūši/Ošukalns 6:7 TFK Rēzekne

08 Dec

18:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils 6:2 SK Kengaroos

08 Dec

19:00

Tukuma Sporta halle

FK Tukums 2000/TSS 4:5 RSU/BAO-Dobele

14 Dec

13:00

Elektrum Olimpiskais centrs

FC Petrow 2:2 FC Lokomotiv Daugavpils

14 Dec

15:00

Talsu Ģimnāzijas sporta halle

FC Talsi/FK Laidze 0:1 New Project

14 Dec

18:00

Ogres novada sporta centrs

TFK Ogre/ONSC 4:3 FK Nikars/Ghetto

14 Dec

19:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils-2 6:5 Grobiņas SC

15 Dec

13:00

Ludzas Sporta halle

TFK Rēzekne 1:3 FK Tukums 2000/TSS

15 Dec

14:00

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Raba 4:0 Jēkabpils Lūši/Ošukalns

15 Dec

14:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

Jako Sport/Graanul Pellets 4:5 FK Nīca/OtankiMill.eu

15 Dec

16:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

FC Inter Star : PB Line

15 Dec

17:30

Dobeles Sporta halle

RSU/BAO-Dobele : TFK Salaspils

15 Dec

18:00

Priekules Sporta halle

FK Bandava / Priekule : SK Kengaroos

15 Dec

19:00

Salaspils Sporta nams

TFK Salaspils : FC Talsi/FK Laidze

17 Dec

20:30

Ogres novada sporta centrs

TFK Ogre/ONSC : TFK Rēzekne

17 Dec

21:15

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

PB Line : FK Raba

21 Dec

13:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

New Project : TFK Salaspils

21 Dec

15:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

Tente : RSU/BAO-Dobele

21 Dec

17:00

Talsu Sporta halle

FC Talsi/FK Laidze : Jēkabpils Lūši/Ošukalns

22 Dec

13:00

Talsu Sporta halle

FC Talsi/FK Laidze : SK Kengaroos

22 Dec

14:30

Elektrum Olimpiskais centrs

FK Nikars/Ghetto : FK Tukums 2000/TSS

22 Dec

17:00

Spuņciema Sporta halle

FK Kauguri-PBLC : FC Lokomotiv Daugavpils

28 Dec

16:00

Grobiņas Sporta centrs

Grobiņas SC : TFK Ogre/ONSC

28 Dec

16:00

Nīcas Sporta halle

FK Nīca/OtankiMill.eu : FC Talsi/FK Laidze

28 Dec

18:00

Daugavpils Olimpiskais centrs

FC Lokomotiv Daugavpils : TFK Salaspils

28 Dec

19:00

Ludzas Sporta halle

TFK Rēzekne : RSU/BAO-Dobele

28 Dec

19:00

Kuldīgas Sporta halle

FC Nikers : FC Petrow

29 Dec

12:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

Tente : TFK Salaspils-2

29 Dec

14:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

FK Nikars/Ghetto : FC Inter Star

29 Dec

16:00

Rīgas 49. vidusskolas sporta halle

PB Line : Jako Sport/Graanul Pellets

04 Jan

14:00

Jēkabpils Sporta nams

Jēkabpils Lūši/Ošukalns : FC Petrow

30 Jan

00:00

Latvija

Latvija : Igaunija

31 Jan

00:00

Latvija

Igaunija : Dānija

01 Feb

00:00

Latvija

Latvija : Dānija

-

-:-

Elektrum Olimpiskas centrs

FK Raba : FK Tukums 2000/TSS


Visas spēles
1 FK Raba 25 83% 53:15
2 FC Petrow 23 77% 52:23
3 Jēkabpils lūši/Ošukalns 19 63% 39:27
4 RSU/BAO-Dobele 18 67% 34:34
5 FUTBOLA KLUBS "TUKUMS 2000" 10 33% 35:44
6 FC Lokomotiv Daugavpils 9 30% 31:37
7 TFK Rēzekne 7 23% 30:40
8 TFK Salaspils 1 4% 30:84

Pilnā tabula